.

.

Шие и Така натаму Чај Атмосфера за Полнење, Слатка Куќа

Шие и Така натаму Чај Атмосфера за Полнење, Слатка Куќа

DEN 359.76

Количина на стоки
Това е достапна

Се создаде убава чај атмосфера.Заврши големина : 9 - 13/16x13-5/8 Инчи.Лесно да се следат инструкциите.Пакет висина : 12.9 инчи; Пакет должина : 4.0 inches; Пакет ширина : 7.8 инчи.DOCRAFTS-Шие пет applique ткаенина парчиња; две поставата ткаенина парчиња; четири копчиња; на еден пом пом намали; од една фабричка лента; две полиестер панели и конец да се направи една слатка куќа чај атмосфера.Заврши големина : 9 - 13/16x13-5/8 Инчи.Увезени.

Основните својства

Додатоци на производот