.

.

Dorman 56525 Патникот Страна на Вратата Огледало Стакло за Одберете Nissan Модели

Dorman 56525 Патникот Страна на Вратата Огледало Стакло за Одберете Nissan Модели

DEN 591.12

Количина на стоки
Това е достапна

Директна замена - оваа врата огледало стакло е направен да одговара на оригиналот огледало стакло за посебни возила.Лесна дизајн - прецизно да се намали за да одговара на обликот и изгледот на фабриката за стакло.Економично решение - замена само на скршено огледало стакло наместо на целата огледало собранието.Лесна инсталација - го следи едноставен чекор-по-чекор постапка да се разменуваат на постојните стакло.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Разбиена огледало стакло?Оваа врата огледало стакло е прецизност-конструиран за да одговара на оригиналот вратата огледало стакло на специфични возило години, го прави и модели за едноставен и постојан замена работа.Возилото модел години овој дел се вклопува (бидете сигурни да проверите вашето возило да се намали со користење на гаража) - [Nissan Altima : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006].

Основните својства

Додатоци на производот