.

.

Виртуелната Реалност Слушалки, VR Слушалки за iPhone и Android Телефони, 3D Виртуелна Реалност Очила/заштитни Очила со Earmuff Безжични Слушалки за Филмови и Игри, Уживаат во П?

Виртуелната Реалност Слушалки, VR Слушалки за iPhone и Android Телефони, 3D Виртуелна Реалност Очила/заштитни Очила со Earmuff Безжични

DEN 2111.76

Количина на стоки
Това е достапна

Свитлива дизајн : Со цел да се олесни вашето патување, таа се карактеризира со мини свитлива, помали и полесно да патуваат. Слушалките метод на конекција користејќи безжична bluetooth е компатибилен со мобилни телефони на различни системи, без оглед на различни интерфејси на слушалки име на Производ : виртуелната реалност VR glasses Lens : 52 MM дијаметар aspheric lens Wireless врска : BT 4. Повеќе напредни квалитет : напредни дерењето ефект на трупот на авионот.Долго притиснете да одбиете некој дојдовен повик. Оптички оптимизација : 52 MM супер големи FOV оптички дизајн, погоден за панорама/игри (поради високото зголемување, висока 2К резолуција мобилни телефони се препорачува)2.

Основните својства

Додатоци на производот