.

.

Energizer LR44 Батеријата, Сребро Оксид 303, 357, AG13, или SR44 1.5 Volt Батерии (3 Батеријата Count)

Energizer LR44 Батеријата, Сребро Оксид 303, 357, AG13, или SR44 1.5 Volt Батерии (3 Батеријата Count)

DEN 143.76

Количина на стоки
Това е достапна

Energizer 357 од 303 Сребро Оксид Копчето Мобилен 1.5-Volt Батеријата.Обезбедува долготрајни, сигурен моќта на вашиот копче-батерија-управувани уреди, како што се медицинските помагала, калкулатори, играчки и часовници.Има енергија за до 5 години во складирање, обезбедување имате копчето батерии подготвен кога ќе им треба.Мобилен големина : 357 од 303; Тип : Сребро Оксид; Volt : 1.5. Замена за : S05, 1131 SO, D303 од 357, 357, 303, SP357, SP303, V357, V303, GS13, SR44 W, 228, GS14, SBA9, SR44 SW, и WS14. Одговорно дизајнирани : Нашата нула-меркур сребро оксид копчето батерии моќ уреди со помало влијание врз животната средина.Добиете издржливи, сигурен сила која го задржува случува со оваа Energizer 357/303 Сребро Оксид Копчето Мобилен Батеријата.Таа обезбедува долготрајни моќта на вашиот копче-батерија-управувани уреди, од домаќинство, електроника како keyless entry системи, да е-книги, играчки, калкулатори, и часовници, да ги отчукувањата на срцето и гликоза монитори.

Основните својства

Додатоци на производот