.

.

8 Поставува Инстант Копчето Игли за Фармерки, 4 Стилови на Заменливи Копчето игли, waistlines можат да бидат Издолжени или Shrunk Без Шиење

8 Поставува Инстант Копчето Игли за Фармерки, 4 Стилови на Заменливи Копчето игли, waistlines можат да бидат Издолжени или Shrunk

DEN 143.76

Количина на стоки
Това е достапна

○ производ вклучува : 4 различни стилови, од вкупно 8 парчиња на замена на копчето иглички. ○ Лесен за користење : 1. Unscrew на копчето, притиснете го во саканата положба, и нежно вметнете ја помине во опашка со силата на вашиот прст.Тоа трае само 3 секунди за да го инсталирате.2. Нежно повлечете опашката, посебно на далечина, и лесно може да се расклопуваат. ○ Погодна за многу видови на облека : фармерки, тексас јакни, подвезици, јакни, капи..И така натаму, што може да одговара на различни стилови на копчињата според различни ситуации. ○ Материјал : Нашата тексас pin-от е направен од високо-одделение легури, полиран светло, не е лесно да ' рѓа, многу издржливи. ○ по-продажбата на : Единствена картичка дизајн го прави инсталација и демонтажа удобен.Ако постои било каков квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во времето за размена. 8 групи на заменливи тексас игли, 4 отстранлив панталоните игли, половината може да се издолжени или намалени без шиење.

Основните својства

Додатоци на производот