.

.

Деве Herbes Чиста Ликер (тасев биле) Масло (Glycyrrhiza glabra) Природни Терапевтски Одделение (100ml)

Деве Herbes Чиста Ликер (тасев биле) Масло (Glycyrrhiza glabra) Природни Терапевтски Одделение (100ml)

DEN 407.76

Количина на стоки
Това е достапна

Тоа е изведен од растителни извори.Користи сам или со други масла да го негуваат вашата кожа.НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТ ПАРИ МОЖЕ ДА СЕ КУПИ.Ботаничкото Име - Glycyrrhiza glabra, 100% Чист, Природен, Undiluted, Премиум, Терапевтски Одделение Превозникот Масло, Алкохол Слободни, Растворувач Слободни, Вегетаријанци, без Суровост, Не се Тестирани на Животни.Ако сте незадоволни од било која причина, ние ќе го замени вашиот производ или рефундирање на вашите пари.38 мл) Контејнер Тип - Висок Квалитет Килибар Стаклено Шише со внатрешна Пластични Евра Dropper.Нашите масла се природни, чиста, undiluted, со следат потекло, со највисок квалитет и со 100% пари гаранција за враќање.Повеќето природни превозникот масла имаат СЛАБО ИЛИ воопшто НЕ АРОМА.Ние нудиме 100% задоволство гаранција за нашите производи.Ви благодариме за Шопинг.Забелешка : Најдобро Пред 36 месеци од датумот на Пакување, наведени на кутијата. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО & ЧИСТОТА ГАРАНЦИЈА - Ние, производителот, Деве Herbes, гарантира дека нашите масла се чисти и природни.

Основните својства

Додатоци на производот