.

.

HELYZQ Симпатична Животно Лебди Термометар за Надворешна & Затворен Пливачки Базени, Бањи/Топли Кади Базен Сензор на Температура на Вода

HELYZQ Симпатична Животно Лебди Термометар за Надворешна & Затворен Пливачки Базени, Бањи/Топли Кади Базен Сензор на Температура

DEN 2181.60

Количина на стоки
Това е достапна

Одлично на мерење на температурата на водата во базенот, топла када и така натаму.Доаѓа со чипка-up string без да се грижиш за подвижна журка.Отпорен на вода и висока чувствителност во употреба.Двете Целзиусови и целзиусови степени скала за мерење се предвидени за различни користење на царината.Материјал : Пластика.Боја : 1.

Основните својства

Material:
Plastic
Type:
Floating Thermometer
Temperature Range:
-20 - 120f/-30 - 50℃
Optional Appearance/Pattern:
Sunglasses Shark, Sunglasses Crocodile, Sunglasses Duck
Size:
20 x 8 x 6cm(7.87 x 3.15 x 2.36in)
Quantity:
1 Pc

Додатоци на производот