.

.

Атмосфера Количка За Говорници (Црна)

Атмосфера Количка За Говорници (Црна)

DEN 940.80

Количина на стоки
Това е достапна

Лесен и пренослив дизајн.Plug and play компатибилност.Нема батерии што се бара.Совршен за дом или канцеларија. 100 Hz.Компактен и пренослив големина јазик за дом и канцеларија.Компатибилни со i Pod/i Phone и повеќето mp3 уреди. 0 Батерии се потребни!!.

Основните својства

Додатоци на производот