.

.

Burco 4257 Возачот Страна Моќ Замена Огледало Стакло за 2008-2009 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ C230, 2010-2012 Година C250, 2008-2012 C300, C350, C63 AMG

Burco 4257 Возачот Страна Моќ Замена Огледало Стакло за 2008-2009 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ C230, 2010-2012 Година C250, 2008-2012 C300, C350,

DEN 424.80

Количина на стоки
Това е достапна

Тоа значи дека ќе има иста големина, форма, се наведнувам и карактеристики како вашата оригинална фабрика ОЕМ mirrror.Redi-Стап лепило влошки вклучени, нема потреба да купат дополнителни лепило.Направен во САД.Не се решат за помалку!Сите Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е составен од висок квалитет стакло произведени во САД со користење на високо-крај CNC опрема која ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.Стакло и лепило само - моторни монтирање НЕ се вклучени.

Основните својства

Додатоци на производот