.

.

YYST Магнетни Крпа Бар Крпа Носителот Крпа Рек Крпа Кука Hangerfor Фрижидер, Кујна Потоне -Не Крпа

YYST Магнетни Крпа Бар Крпа Носителот Крпа Рек Крпа Кука Hangerfor Фрижидер, Кујна Потоне -Не Крпа

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

една крпа управување со магнети - Не крпи вклучени.Бидејќи нерѓосувачки челик површина не е магнетен.Не се погодни за нерѓосувачки челик површина.Количина : Еден управување со два магнети.Ако сакате да го отстраните решетката , Само со напор да се повлече на решетката од магнетната површина.Бидејќи нерѓосувачки челик површина не е магнетен.Задржете ја вашата крпа на фрижидер или други магнетни метална површина лесно.Како да се Отстрани Рек - Откако ќе го инсталирате на решетката на вашиот магнетни површина , решетката не ќе се движат повеќе.Силен Магнет - магнет е многу силна.Ако сакате да го отстраните решетката , Само со напор да се повлече на решетката од магнетната површина.Да се одржи на метал површината.На магнети се прекриени со гума.- Не крпа вклучени.Бидејќи не ' Рѓосувачки челик, не е магнетен.Да се одржи на метал површината.Бидејќи не ' Рѓосувачки челик, не е магнетен.Количина : Еден управување со два магнети.Како да се Отстрани Рек - Откако ќе го инсталирате на решетката на вашиот магнетни површина , решетката не ќе се движат повеќе.Бидејќи нерѓосувачки челик површина не е магнетен.На магнети се прекриени со гума.Не се погодни за Нерѓосувачки Челик Површина.Не крпи вклучени.Не крпи вклучени.Силен Магнет - магнет е многу силна.Нема Рѓа За години - решетката е направен од анти - ' рѓа алуминиум.Не се погодни за нерѓосувачки челик површина.- Не крпа вклучени.Држете го вашиот обична Крпа Лесно.Нема Рѓа За години - решетката е направен од анти - ' рѓа алуминиум.Не се погодни за нерѓосувачки челик површина.Задржете ја вашата крпа на фрижидер или други магнетни метална површина лесно.

Основните својства

Додатоци на производот