.

.

Тв Екранот Почиста Спреј за Полнење - Лаптоп со Екран Почиста, Компјутерски Екран Почиста за LCD, Phone, Ipad Електронски Следи и Електронските Уреди, да ги 17oz со Микрофибе

Тв Екранот Почиста Спреј за Полнење - Лаптоп со Екран Почиста, Компјутерски Екран Почиста за LCD, Phone, Ipad Електронски Следи и

DEN 671.76

Количина на стоки
Това е достапна

Нашите најдобри следи екран почиста за вашите чувствителни електроника, силен и нежен за вашиот нов мобилен уред, лесно се отстранува прашината и отпечатоци од прсти од вашиот лаптоп, macbook, мобилен телефон, во автомобил екран или лаптоп.Само спреј за чистење течност врз микрофибер крпа и избрише вашиот екран додека тоа сјае.Напредни Редеа Слободни Екран Чистење решение заштитен формула го прави голем екран почиста за електронски уреди на сите видови, гледам понатаму ако ви треба сигурен телефон екран почиста или автомобил екран почиста, ние ли покриени.Лесен за употреба нежна, мека кадифен микрофибер крпа прави LED или плазма тв чистење бриз.Безбедна за деликатна екрани.Одличен додаток за вашиот паметен екран осетлив на допир, таблет, apple mac, hdtv екранот, големите екрани, мал мобилен телефон, iphone или било електроника чистење потреби.За сите екран видови, екстра-голема нула бесплатно микрофибер крпа партал вклучени, лесно да се направи вашиот голем екран тв систем сјај за филм ноќ.Постојат многу средства за чистење на располагање, но никој не дојде блиску до Рекорд-Среќен чистење магија.Затоа што нашите клиенти се нашиот Приоритет број Еден!Ние сме толку сигурни што се случува со љубовта на вашиот нов Лесен за употреба, Екран Почиста ние го направите резервна копија со Вкупно Задоволство Без Прашања Праша Гаранција!.Екран Почисто со големи Микрофибер Крпа за Чистење.

Основните својства

Додатоци на производот