.

.

Traulsen 322-09527-00 Испарувачот Серпентина 6 x 8 x 16-5/8

Traulsen 322-09527-00 Испарувачот Серпентина 6 x 8 x 16-5/8

DEN 2299.20

Количина на стоки
Това е достапна

Вистински ОЕМ замена дел.Со историја што датира од 1938 година, Traulsen одамна е еден од стандардите за комерцијални ладилници.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Пакет Димензии : 13" L x 13" W x 27" Х. Traulsen 322-09527-00 Испарувачот Серпентина 6" X 8" X 16-5/8".Traulsen произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Основните својства

Додатоци на производот