.

.

Картер Hoffmann 18614-0276 Испарувачот Серпентина

Картер Hoffmann 18614-0276 Испарувачот Серпентина

DEN 16099.68

Количина на стоки
Това е достапна

Вистински ОЕМ замена дел.Картер Хофман произведува решенија за foodservice индустрија и специјализира во нерѓосувачки челик измислица.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Картер Hoffmann 18614-0276 Испарувачот Серпентина.Картер Hoffmann произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Основните својства

Додатоци на производот