.

.

Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски за Melco EMT10T

Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски за Melco EMT10T

DEN 1718.40

Количина на стоки
Това е достапна

Nalbantov USB Флопи Емулатор N-Вози Индустриски може да се инсталира на скоро било која опрема, произведени со флопи диск.На емулатор обезбедува високо ниво на заштита на податоци преку USB порт.Можете да ги чувате до 100 флопи дискови во една USB флеш диск.Nalbantov USB Флопи Диск Емулатор N-Вози Индустриски особено е конфигуриран за котираните опрема во насловот.Ако ви треба USB-флопи диск емулатор за различни опрема, ве молиме да ни оставите порака.Nalbantov N-Вози Индустриски флопи емулатор совршено ќе го замени речиси сите постоечки флопи диск – Teac, Matsushita, Мицубиши, Mitsumi, Chinon, Sony, NEC, Panasonic, АЛПИТЕ, Samsung.На емулатор има иста големина и конектори.На тој начин ќе може лесно да го замени стариот флопи диск, без било какви дополнителни промени.Вклучени софтвер е поддржана од следниве оперативни системи : Windows 2008, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10. Факултативна – Windows 98, Windows Me, Windows 2000, Mac OS.За Нас : Nalbantov Електроника нуди професионално да се прилагоди опрема од 1978 година. Во текот на годините, имаме постојано оптимизиран нашите производи да биде најмногу се релевантни за клиентите.Навремено професионална поддршка е еден од најважните единици во нашиот бизнис.Благодарение на илјадници случаи решен и огромно искуство стекнато, нашата компанија нуди највисока класа на производи кои работат со голем број на опрема 24/7 во светот.

Основните својства

Додатоци на производот