.

.

PAIZH Мажите Салата Резервоарот на Врвот Опремени Мускулите Тренингот Фитнес и боди билдинг Маици

PAIZH Мажите Салата Резервоарот на Врвот Опремени Мускулите Тренингот Фитнес и боди билдинг Маици

DEN 287.76

Количина на стоки
Това е достапна

100% Памук.Салата резервоарот врвот е лесен, wicking влага& брзо сушење.Фитнес ракави вест се чувствува повеќе мека кожа,дише и удобен за носење.Околу врат,рамо се намали и дното полите дизајниран за салата bodybuilder,мускулите се вклопуваат & модерен изглед.Разноврсна резервоарот врвот може да бидат заменети со разни пот панталони, џогирање панталони, компресија панталони, Џерси панталони и тренингот шорцеви, итн.Тренингот кошула е совршен за фитнес тренингот,bodybuilding,вежбање,тежина тренинг,јога,спорт фитнес,трчање и спортови на вода.

Основните својства

Додатоци на производот