.

.

uxcell М8 Протнете Гумена Месеци,Вибрации Isolators,Цилиндрични Шок Апсорбер со Studs 30 x 15mm

uxcell М8 Протнете Гумена Месеци,Вибрации Isolators,Цилиндрични Шок Апсорбер со Studs 30 x 15mm

DEN 1922.40

Количина на стоки
Това е достапна

УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН - 30 x 15mm (Dx H) гумена монтажа со М8 x 23mm Studss , поставен на 1 парчиња гума Вибрации Месеци.ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН - гума месеци шок Едноставна геометриска дизајн поддржува динамични перформанси и стабилност под латерална (странично) сили.ПРЕДНОСТ - гума Вибрации месеци е гума има голема еластичност и е светлина и висока, која игра добро визуелниот улога и може да се заштити машината добро.МАТЕРИЈАЛ - гума шок апсорбер е метал и гумени се врзани заедно со користење на посебен процес.АПЛИКАЦИЈА - Гума месеци главно се користи за Фитнес опрема, клима уред, велосипед,компресори за воздух, enginers, бензински мотори, вода, пумпи ,Заварување машина и друга опрема како амортизацијата елемент.Големина : M8x30x15mm.

Основните својства

Додатоци на производот