.

.

Лепило Наредени Топлина се Смалуваат Цевки, Двоен Ѕид Пламен Retardant, 24 мм, 0.945

Лепило Наредени Топлина се Смалуваат Цевки, Двоен Ѕид Пламен Retardant, 24 мм, 0.945

DEN 7434.72

Количина на стоки
Това е достапна

Цена За : Секоја I. D. Обезбедени - Метрички : 24mm I. D. Обезбедени - Империал : 0.945 се Намали Соодносот : 3 : 1 се Намали Цевки / Boot Боја : Црна Должина - Империал : 4ft Должина - Метрички : 1.2 m I D. Обнови Max - Метрички : 8mm I. D. Обнови Max - Империал : 0.315 се Намали Цевки / Boot Материјал : PO (Полиолефин) Палета на производи : DWFR Серија.

Основните својства

Додатоци на производот