.

.

CYHO Нечистотија-Доказ Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Вила;ученичкиот Дом;Бања;Сместување;Поднесување Куќа;Travel;Екскурзија, 200x55(MM), Сина, 7 (Проекти) Четка за з?

CYHO Нечистотија-Доказ Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Вила;ученичкиот Дом;Бања;Сместување;Поднесување Куќа;Travel;Екскурзија,

DEN 218.16

Количина на стоки
Това е достапна

Овој производ е направен од внимателно избраните материјали, кои се еколошки и здрави, и да се грижи за здравјето.Надворешната површина на складирање кутија е прецизен во изработка, мат текстура, едноставен, но не и монотоно.Постои одводнување дупка на дното на четката за складирање кутија, која ефикасно ги дистрибуира влага и да се чува на влакната сува Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитет на материјали за Овој производ е направен од внимателно избраните материјали, кои се еколошки и здрави, и да се грижи за здравјето На складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, направени на подебел материјал, и има подолг рок услуга живот на Оваа фен носителот усвојува концизен дизајн и исклучителен и прекрасен изглед Складирање кутија со капак, прашина-доказ и загадувањето на околината-доказ, поздрав складирање кутија има голем простор и може да се сместат разни предмети шише тело е дизајниран да биде исклучителна, компактен и пренослив, и тоа исто така може да биде портабилен на бизнис патувања.

Основните својства

Додатоци на производот