.

.

Artdone 12 кутии Помине Rhinestones,Ноктите Камења Помине Дијаманти,го Помине Уметност Studs Помине Кристали Помине Sequins за Нокти Комплет со 1 Пинцети и 3 Пенкало за Помине Уметн

Artdone 12 кутии Помине Rhinestones,Ноктите Камења Помине Дијаманти,го Помине Уметност Studs Помине Кристали Помине Sequins за Нокти

DEN 479.76

Количина на стоки
Това е достапна

Пакет:12 кутии со помош на пинцета Пенкало во 1 пакет.Дизајн : Многу видови на различен облик и модели помине уметност rhinestones, sequins.Производ карактеристики : Високо квалитетен материјал, безбедно и не-токсични дека ќе не му штетат на вашите раце и нокти.Преносни и endurable.Не само за нокти:Тоа може да се користи на многу места да ги красат вашиот живот!.Eazy да се користи:Само да ги користите со лепак. 12 Кутии Различни Помине Уметност Rhinestones 1 Собереш Пинцети 2 Кристал Берач Dotting Пенкало.

Основните својства

Додатоци на производот