.

.

ZQDMBH Телефон Екран Зголемувачот 10/12 инчен 3D Десктоп Телефон Носителот Стојат Универзален Мобилен Телефон Екран Зголемувачот Enlarger Зголемена Видео Засилувач Проект?

ZQDMBH Телефон Екран Зголемувачот 10/12 инчен 3D Десктоп Телефон Носителот Стојат Универзален Мобилен Телефон Екран Зголемувачот

DEN 1720.80

Количина на стоки
Това е достапна

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Тој е компактен и простор-штедач на енергија во вашиот багаж, па можете да се одморите гледате вашите омилени филмови, каде било!.Екранот засилувач двојки големината на екранот, така што ќе може да направат најголем дел од филмови и видео записи на вашиот HD паметен телефон.ABS пластика, силни и издржливи, дури и повисоки дефиниција.Се подигне рамка прилагодливи агол на гледање.Не се лизга силикони рампа ги штити и да се стабилизира на телефонот.Голем 12-инчен high-definition екран обезбедува подобро визуелни ефекти, се намалува зрачење, и ги заштитува очите.Користи оптичка технологија за да зумирате пати на екранот на мобилниот телефон, сликата е јасна и движење е посилен!Производот е едноставен и лесен за носење, светло во тежина и да се мали во големина, погоден за надворешно, кампување, туризмот, рекреација и други места.Спецификација : мобилен телефон екран засилувач со една нога во заграда може да се подигне на мобилен телефон екран засилувач за да се добие подобар агол на гледање.Производ parameters Material : ABS+Акрилик lens Color : црна, бела, red Magnification : 2-4 times Screen големина : околу 12 inches Packing list1 * Мобилен телефон екран засилувач(со Исклучок на мобилни телефони и други реквизити)Зголемена Tools Please забелешка : 1.Производ големина е слична, со 1-2cm грешка, во зависност од фактичката големина.2.Производот се зема во вид, бидејќи на светлината, агол, различни екранот и други боја причини, ве молиме да се разбере.

Основните својства

A mobile phone screen amplifier with a foot bracket can raise the mobile phone screen amplifier to obtain a better viewing angle. :
Product parameters :
Material:
ABS+Acrylic lens
Color:
black, white, red
Magnification:
2-4 times
Screen size:
about 12 inches
Packing list :
1 * Mobile phone screen amplifier(Excluding mobile phones and other props) :
Magnifying Tools :
Please note:
1.Product size is similar, with 1-2cm error, depending on actual size. :
2.The product is taken in kind, because of the light, angle, different display and other color reasons, please understand. :

Додатоци на производот