.

.

Healifty Етерични Масла за Чување Сметководствена Масло Носителот Преносни Етерично Масло Шише Организатор на Етерични Масла Додатоци Црна

Healifty Етерични Масла за Чување Сметководствена Масло Носителот Преносни Етерично Масло Шише Организатор на Етерични Масла Додатоци

DEN 571.20

Количина на стоки
Това е достапна

Етерично Масло Складирање Торбичка направи на безбеден и нежен материјал, мазна и удобно, а добра текстура.Етерично Масло Складирање Торбичка Тоа ви помага да ги чувате тоа лесно и може да ви обезбеди со поедноставен начин да го носат.Етерично Масло Складирање Торбичка Тоа е разумен структура дизајн, лесно е да се продавница и да се поправи, и да играат добар ефект.Етерично Масло Складирање Торбичка направени од одлична изработка, и издржливи, и не ќе солза лесно.Етерично Масло Складирање Торбичка Лесно за чување и лесно да се организира, тоа ќе биде добар избор за чување на етерично масло шишиња.Опис Овој случај е совршен за да се земе етерични масла и сите додатоци на движење.It' s исто така погоден за домашни секојдневна употреба.Карактеристики - Боја : Црна Димензии : 16 X12 X7. 5 CM - Материјал : Velour и ЕВА Пакет Вклучувајќи 1 x Складирање Торбичка.

Основните својства

Додатоци на производот