.

.

Gugxiom Говорник, Нови Стерео Мини 3,5 мм Мини Звучници Едноставно Пренослив CD Преносни Говорникот Мини Звучник со 1 XSpeaker за MP3 Телефон за Дома

Gugxiom Говорник, Нови Стерео Мини 3,5 мм Мини Звучници Едноставно Пренослив CD Преносни Говорникот Мини Звучник со 1 XSpeaker за

DEN 741.60

Количина на стоки
Това е достапна

Едноставно стави крај на вашата перница и да се поврзете со вашите уреди, а потоа можете да уживате во убава музика без нарушување на другите.Парична казна изработка и исклучителен изглед.Мала тежина и лесен за носење.Тоа дава од прекрасна музика и да ви помогне да спијат добро.Одлично компатибилност : компатибилна со речиси сите аудио уреди со 3.5 милиметарски џек, како што се MP3, MP4, CD плеер, мобилен телефон и сл.Обезбедува импресивна вистински HD и уникатни мека звук, збогатете го вашето музичко искуство.Опис : Ова е моќен стерео звучник со висок квалитет со мазна звук.Со 3,5 mm приклучок, тоа е компатибилен со повеќето аудио уреди, како што се MP3, MP4, CD плеер, мобилен телефон и сл.Кристално јасна средината & висок звук и thumping бас подобрување на музичко искуство.Карактеристики : 1. Едноставно стави крај на вашата перница и да се поврзете со вашите уреди, а потоа можете да уживате во убава музика без нарушување на другите.2. Одлично компатибилност : компатибилна со речиси сите аудио уреди со 3.5 милиметарски џек, како што се MP3, MP4, CD плеер, мобилен телефон и сл.3. Тоа дава од прекрасна музика и да ви помогне да спијат добро.4. Обезбедува импресивна вистински HD и уникатни мека звук, збогатете го вашето музичко искуство.5. Парична казна изработка и исклучителен изглед.Мала тежина и лесен за носење.Карактеристики : Материјал : ABSColor : White Communication : Wired Built-во батеријата : No Support Читач за Мемориска Картичка : No Diameter : 60mm / 2.4 in Thickness : 15mm / 0.6 in Weight : Прибл. 20g Package Листа : 1 * Звучник.

Основните својства

Додатоци на производот