.

.

Lawei 4 Пакет 15 мл Пластични Стискаш Condiment Шише - Пластични Келеш Шишиња со Капаци и Обоени Совети - Совршени за Мирудии, Сос, BBQ, Преливи, Сируп, Уметности и Занаети

Lawei 4 Пакет 15 мл Пластични Стискаш Condiment Шише - Пластични Келеш Шишиња со Капаци и Обоени Совети - Совршени за Мирудии, Сос,

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

3 инчен, голем обем се притисне шишиња ви овозможи да имаат доволно материјал за да одам на работа.Вклучени 4 обоени 15 мл Стискаш Шише со капаци, мерки за 2.Тоа може да биде лесно да се чистат и се користи по користење на состојки кои може да се сместат или да го замени следните состојка.Изработени од 100% квалитет на храна одделение ПП смола материјал, безбедно да се користи, BPA-free и ФДУ-безбедно.Совршен за ketchup, сенф, мајонез, едноставна сируп, мед, масло за јадење-перење течност, лосион, маринада, палачинка тесто Уметност, сос за скара, салата, декоративни печива.Вклучени 4 обоени 15 мл Стискаш Шише со капаци, мерки за 2.Тоа може да биде лесно да се чистат и се користи по користење на состојки кои може да се сместат или да го замени следните состојка.Ние користиме различни бои дизајн капи за лесен за складирање и издавање на течности.Тоа може да биде лесно да се чистат и се користи по користење на состојки кои може да се сместат или да го замени следните состојка.Изработени од 100% квалитет на храна одделение ПП смола материјал, безбедно да се користи, BPA-free и ФДУ-безбедно.Изработени од 100% квалитет на храна одделение еколошки ПП смола материјал, безбедно да се користи, BPA-free.Совршен за ketchup, сенф, мајонез, едноставна сируп, мед, масло за јадење-перење течност, лосион, маринада, палачинка тесто Уметност, сос за скара, салата, декоративни печива.Дојде различна боја и дизајн капи за лесен за складирање и издавање на течности, и со капаци за заштита на сос од воздух и од прашина.Совршен за ketchup, сенф, мајонез, едноставна сируп, мед, масло за јадење-перење течност, лосион, маринада, палачинка тесто Уметност, сос за скара, салата, декоративни печива.

Основните својства

Додатоци на производот