.

.

17Pcs Само Центрирање Вежба Малку Сет (1/4 Хексадецимален месо тело) за Машини,8Pcs Само Центрирање Вежба Малку со 1 Хексадецимален Копче,1 Автоматско Центар Удар и 8 Замен

17Pcs Само Центрирање Вежба Малку Сет (1/4 Хексадецимален месо тело) за Машини,8Pcs Само Центрирање Вежба Малку со 1 Хексадецимален

DEN 390.24

Количина на стоки
Това е достапна

☆ 8 PCS во 7 РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ : 5/64", 7/64", 9/64", 9/64", 11/64", 13/64", 5mm, 1/4". ☆ Мулти функција : Совршен за шарки, дрво и DIY дома. ☆ ЗАБЕЛЕШКА : Премногу брзо брзо ќе се исклучи центар, растури малку или оштетени.(ве молиме имајте брзина во 3000r/min). ☆ Пакети и вклучува : 8pcs центар вежба битови ,1 Автоматско Центар Удар, 1 хексадецимален копче и 8 замена вежба битови. ☆ 1/4" Хексадецимален Месо Тело. ☆ Пакетот вклучува : 8pcs центар вежба битови во 7 различни големини : 5/64", 7/64", 9/64", 9/64", 11/64", 13/64", 5mm, 1/4" , 1 хексадецимален копче ,1 Автоматско Центар Punchand 8 замена вежба битови.

Основните својства

Додатоци на производот