.

.

DEWALT DWHT70273 Мечување Клешти , Црна

DEWALT DWHT70273 Мечување Клешти , Црна

DEN 623.76

Количина на стоки
Това е достапна

Овој објект е Dewalt DWHT70273 Мечување Клешти.Се користи за Handtools & Алатка Организаторите, Клешти & Секачи.Производот е произведен во Швајцарија.Овој објект е Dewalt DWHT70273 Мечување Клешти .Се користи за Handtools & Алатка Организаторите, Клешти & Секачи.Производот е произведен во Швајцарија.

Основните својства

Додатоци на производот