.

.

Мон Готвач Професионален Сет од 3 чешка Стакло Нокти Датотеки - Вистинска чешка Калено Стакло - рачно изработени подарок сет - Перат Двојно Двострано нокти датотека

Мон Готвач Професионален Сет од 3 чешка Стакло Нокти Датотеки - Вистинска чешка Калено Стакло - рачно изработени подарок сет - Перат

DEN 238.80

Количина на стоки
Това е достапна

Направена од најтврдокорните чешка стакло легури, ова нокти датотека е познат по својата издржливост.Така, без разлика дали сте облечени за да ги импресионираат на девојки ноќ надвор, работа во канцеларија или дома имаат релаксирачки нокти, ова навистина е само нокти датотека set што некогаш ќе треба!.EXTREMLY ИЗДРЖЛИВИ - на 198 Mpa stong чешка-калено стакло е тешко носи и изграден за да трае.68" инчи долг / 90, 135, & 195 мм долго), секогаш ќе има големина за да одговараат.

Основните својства

Додатоци на производот