.

.

Премиерот Мртвото Море Одмор Подарок на Мртвото Море Кал Маски и Мртви Морски Соли од Израел Плус Смирувачки Гел за Око Маска, Органски Нега на Кожата за Бања и Тело

Премиерот Мртвото Море Одмор Подарок на Мртвото Море Кал Маски и Мртви Морски Соли од Израел Плус Смирувачки Гел за Око Маска, Органски

DEN 450.00

Количина на стоки
Това е достапна

✔100% Гарантирано - Точно Висок Квалитет Релаксација Комплет & Специјален Подарок Сет. ✔ 100% Гарантира. ✔ГЕЛ за ОКО МАСКА (Топла или Ладна Повторно употребливи 8" Маска) - Смирува Почива Подуени Очи, го Намалува Стресот, ги Смирува Синус, Помага при Мигрена ✔100% Гарантира.На Соли содржи повеќе минерали од било кој друг сол извор во светот & многу видите ефикасно олеснување за кожни болести, вклучувајќи акни, егзема & псоријаза.

Основните својства

Додатоци на производот