.

.

ABCCC Деца У Облик на Ултразвучно 360° Чистење со Четка за заби,Сушење Систем|20 Дена на животниот Век на Батеријата|3 Режими|IPX7 Водоотпорен,Наменети за Деца на Возраст о?

ABCCC Деца У Облик на Ултразвучно 360° Чистење со Четка за заби,Сушење Систем|20 Дена на животниот Век на Батеријата|3 Режими|IPX7

DEN 2102.40

Количина на стоки
Това е достапна

детска четка у облик има една симпатична карикатура дизајн, што е повеќе популарна со деца.кој ќе им помогне на децата да имаат поголем интерес за четкање на забите и да им помогнат на децата да развијат добри навики.U-тип четка за заби главата направени од храна одделение силиконски е многу мека ,специјално дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби.Целосно автоматски клима-сушење систем, силен вентилатор да се исуши ветер и вода дамки, започнете сушење на владата, само да се одржи на четка за полнење кутија, и автоматски да се препознае и сув, ефективно избегнување влага.Ова електрична белење на заби четка е IPX7 водоотпорен.Дизајн за Подобра Грижа за Забите и Усната Хигиена,Имајте на ум дека полнење штекер дупка и USB кабел треба да се чува суво кога се полни.Исто така совршени за подароци, особено Семејство, Божиќ, денот на Благодарноста.Боја : Сина.

Основните својства

Додатоци на производот