.

.

Pinson VR Кабел за Управување за Oculus Потрагата 2/Oculus Потрагата/Oculus Судир S/Вентил Индекс/HTC VIVE Космосот/Playstation VR/Microsoft-ДИН/Samsung Одисеја Плус Виртуелната Реалност Жица Тава?

Pinson VR Кабел за Управување за Oculus Потрагата 2/Oculus Потрагата/Oculus Судир S/Вентил Индекс/HTC VIVE Космосот/Playstation VR/Microsoft-ДИН/Samsung

DEN 623.76

Количина на стоки
Това е достапна

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Кабел за управување со системот автоматски ќе се враќа кога ќе завршите,и се прилагодува на различни видови на кабел за да ги поправат без лизгање во текот на кабел.Моќ извира покриени од еден ден.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ. 【Два Начина да го Инсталирате】е Тоа лесно и брзо да се постави,со вклучени лепило куки и завртка куки;Можете да изберете лепило кука или завртка кука, во зависност од тоа дали сакате да го поправи тоа трајно и каков вид на таванот имате.На мора да се има додаток на PC VR - HTC Vive, Vive Про, Vive Космосот, Vive Космосот Елита, Oculus Судир S, Вентил Индекс VR, HP Reverb G2/G1, Playstation VR, Microsoft Г-дин, Samsung Одисеја VR, и други богови виртуелната реалност слушалки.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【Уникатен Дизајн】На 360-степен стигнале жица дизајн може да ви дава слобода на движење. 【Игра VR Игри без жица проблеми】Нема да бидат испреплетени во кабелот кога игра VR игри.ви дава повеќе удобно VR искуство.Системот го задржува кабли симне на земјата што го прави полесно за вас да се наведнуваат и да се откажат без кабел за добивање заглавен под твоите нозе. 【Широка Компатибилност】Применливи за Oculus Потрагата 2/Потрагата Линк Кабел.Пакетот Вклучува : 6*VR Кабел Систем за Управување со 6*Таванот Завртка Кука 8*Лепило Кука 1*Ален Клуч 1*Прстен Кука Компатибилни Уреди Вклучува : Сите Жичен Виртуелната Реалност Слушалки.

Основните својства

Додатоци на производот