.

.

Расадник се Грижи за Полнење, Чешлање Комплет за Доенчиња, Новороденчињата, Деца, Момчиња и Девојки.Вклучува Помине Clippers,Ножици, Нокти Датотека,Мека Четка за Коса, Ч

Расадник се Грижи за Полнење, Чешлање Комплет за Доенчиња, Новороденчињата, Деца, Момчиња и Девојки.Вклучува Помине Clippers,Ножици,

DEN 383.76

Количина на стоки
Това е достапна

тоа е добро како бебе туш подарок 9 PCS БЕБЕ НЕГА КОМПЛЕТ МАТЕРИЈАЛ : ПП(ПОЛИПРОПИЛЕН), НАЈЛОН, ЈАГЛЕРОДЕН ЧЕЛИК, ABS(ACRYLONITRILE BUTADIENE STYRENE),СИЛИКОНИ ВКУПНО : 9 PCS БОЈА : СИНА ИЛИ РОЗЕВА ЕДИНИЦА ПАКЕТ : EACK СЕТ СО БОЈА ТОРБА ВОЗРАСНА ГРУПА : СИТЕ ВОЗРАСТИ.и термометар е со висок квалитет и лесен за употреба .Мека-падна Пинцети : осигурува чистење на носот без непријатност на бебето.Опис на производот : Најдобриот Избор за прв мајка !!!Нашите овој комплет е навистина совршен сет за прва мајка ми, доаѓа со сè плус работи , нема потреба да купат сè поединечно .постојат 2 различни бои да се избере, розова и сина боја.Совршен Сет , вклучува 11 Расте Бебе бебе соба за Полнење, вклучуваат : бебе чешел, бебе clipper, бебе термометар, бебе режа, бебе четка, бебе почиста tweezer, бебе хранење уред, бебешко нокти датотека, нос апсорпција уред.Мазна Бебе Нокти Датотека : Висок квалитет на стакло нокти датотека, дека за разлика од традиционалните нокти датотеки се многу долготрајни & не е лесно да се скрши, Не повеќе остар или опасни clippers.

Основните својства

Додатоци на производот