.

.

Амазон Поттикне Држачи за Кабел, USB Кабелот на Полначот на Компатибилен за Kindle Paperwhite, Оган, Оган Таблета, Fire HD Таблет, Kindle Е-Читач, Патување, Oasis и слично (3.3 FT+3.3 FT)

Амазон Поттикне Држачи за Кабел, USB Кабелот на Полначот на Компатибилен за Kindle Paperwhite, Оган, Оган Таблета, Fire HD Таблет,

DEN 669.60

Количина на стоки
Това е достапна

【Компатибилност】 : Две Micro USB на USB C адаптери вклучени го прави нашето полнење кабел компатибилен со повеќето на производи вклучувајќи ги Поттикне, Kindle Paperwhite, Поттикне Оаза, Kindle Е-Читач, Поттикне Деца, Детска Издание, Патување, Поттикне Оган, Оган Таблети, Fire HD и др.(Забелешка : за Apple серија). 【Погодно】 : Можете да се поврзете со адаптер, адаптер за во автомобил, моќ банка, лаптоп и сл, оние полнење метод може да се обезбеди висока ефикасност и висока стабилност полнење искуство за вас. 【Премиум】 : флексибилен, силен и издржлив материјал го прави затегнувачка сила се зголеми за 100% .Посебен Вид Олеснување дизајн, може да сноси 10000+ свиткување тест. 【Преносни】 : Ова Поттикне полнење кабел зема многу малку простор за дома и патување. 【Задоволството на клиентите】 : Квалитет на Осигурените лица и во Рок од 24 часа услуги на клиентите се одговори со кавга без враќање или размена,ве молиме контактирајте како ако имате било какви прашања.Големина : 3.3 FT+3.3 FT.

Основните својства

Додатоци на производот