.

.

beerty Фан Покрие - Електричен Вентилатор Прашина Маска Доказ Заштитник Случај Складирање Торба Капа

beerty Фан Покрие - Електричен Вентилатор Прашина Маска Доказ Заштитник Случај Складирање Торба Капа

DEN 95.76

Количина на стоки
Това е достапна

Фан прашина маска направен од висок квалитет на PEVA материјал, водоотпорен, мека и издржливи.Safe маска, лесни, анти-прашина и перат за перење машината.Еластична отворање, лесен за употреба.Лесно да се стави на или полетување. 2 големини можат да бидат избрани за да одговара на повеќето фанови.Висок Квалитет на Услуга : ви нудиме и брз сервис.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство пријатно. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Спецификации : Материјал : PEVA Круг Покрие Дијаметар : стан.45см/17.72 во Долго Фан Големина : стан.60x140cm/23.62x55.12in Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Основните својства

Додатоци на производот