.

.

Деца У Облик на Ултразвучно Autobrush Четка за заби,Магнетни Брзо Полнење|20 Дена на животниот Век на Батеријата|3 Режими|IPX7 Водоотпорен,Наменети за Деца на Возраст од 2-8 ?

Деца У Облик на Ултразвучно Autobrush Четка за заби,Магнетни Брзо Полнење|20 Дена на животниот Век на Батеријата|3 Режими|IPX7 Водоотпорен,Наменети

DEN 1391.76

Количина на стоки
Това е достапна

Оваа четка за заби е дизајниран како играчка.Дозволете вашите деца се забавувате додека четкање на забите!Во исто време, тоа е моќна децата електрична четка за заби.U-тип четка за заби главата направени од храна одделение силиконски е многу мека ,специјално дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби.детска четка у облик има една симпатична карикатура дизајн, што е повеќе популарна со деца.кој ќе им помогне на децата да имаат поголем интерес за четкање на забите и да им помогнат на децата да развијат добри навики.U-облик четка главата дизајн, ергономски облик и големина, погоден за децата усната шуплина, чистење поудобно.Ова електрична белење на заби четка е IPX7 водоотпорен.Дизајн за Подобра Грижа за Забите и Усната Хигиена,Имајте на ум дека полнење штекер дупка и USB кабел треба да се чува суво кога се полни.Исто така совршени за подароци, особено Семејство, Божиќ, денот на Благодарноста.

Основните својства

Додатоци на производот