.

.

Colgate Peppa Свиња Деца Прирачник Четка за заби со Вшмукување Чаша за Мали Деца на Возраст од 2+, Екстра Мек Пакет од 6 (боја може да се разликуваат)

Colgate Peppa Свиња Деца Прирачник Четка за заби со Вшмукување Чаша за Мали Деца на Возраст од 2+, Екстра Мек Пакет од 6 (боја може

DEN 431.76

Количина на стоки
Това е достапна

Мала глава за лесен пристап до детската уста.Палец зафат и заоблени рачка за comforatable зафат.Вшмукување чаша за лесно и забавно во исправена позиција за складирање.Специјално дизајнирана за деца од 2 години и постари со развој на забите.Colgate Деца Peppa Свиња прирачник четка за заби е забавен начин да ги охрабри добра орална нега навики рано!Тоа е специјално дизајниран за деца со двете бебе и возрасни заби.Тој е дизајниран со мала глава за лесен пристап во рамките на детето устата, палец зафат и заоблени рачка за удобен зафат, и вшмукување чаша за лесно и забавно во исправена позиција за складирање.

Основните својства

Додатоци на производот