.

.

Нинџа Foodi TenderCrisp Притисок Шпорет, Црна OP300

Нинџа Foodi TenderCrisp Притисок Шпорет, Црна OP300

DEN 5519.76

Количина на стоки
Това е достапна

Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.Нинџа Foodi, Притисокот Шпорет Дека Чипс.Со Tender Crisp Технологија, може да се постигне сите брзо готвење и tenderizing чуда што ви се допаѓа во врска притисок cookers.Но, каде што тие се запре, на Foodi е само почеток.Неговата револуционерна Crisping Капак ви овозможува да air фрај, пече, печено, и broil.Тоа значи дека можете да притисок се готви да се заклучи во сокови, а потоа заврши со свежи.Само Нинџа Foodi ви дава најдоброто од притисок готвење и воздух за пржење, сите во еден котел.Трансформира замрзната храна да хрупкави оброци.Се создаде здрави, мулти текстура 360 оброци од страна на готвење протеини, зеленчук и житарици, сите заедно.Подигнете вашиот омилен чорба и чили рецепти со додавање на хрупкави или шампанско врвот да се направи едно тенџере чуда.

Основните својства

Додатоци на производот