.

.

ФИА WF921-41 Обичај се Вклопуваат Зима Пред/Бубачка Екран, Црна

ФИА WF921-41 Обичај се Вклопуваат Зима Пред/Бубачка Екран, Црна

DEN 3715.44

Количина на стоки
Това е достапна

Нема алатки потребни за инсталација.За ладно време клима, зима пред ограничува струење на моторот овозможува да се загрее побрзо и обезбедување на топлина за внатрешни работи побрзо беше добро.Иако првенствено се направени за дизел мотори, тоа ќе работи со гас на моторот апликации, како и.Зимски пред контроли ладно проток на воздух на моторот за одржување на оптимална температурата на работа.Направен од сите временски тешки quilted винил, зима пред промовира подобра економичност на горивото.

Основните својства

Додатоци на производот