.

.

Lumbar Поддршка Канцеларија Стол, Мемориска Пена Назад Перница за дел на Грбот - Идеален Назад Поддршка за Канцеларија Стол, Компјутер, столче, Игри Стол, регулируема О

Lumbar Поддршка Канцеларија Стол, Мемориска Пена Назад Перница за дел на Грбот - Идеален Назад Поддршка за Канцеларија Стол, Компјутер,

DEN 720.00

Количина на стоки
Това е достапна

Болка и удобност : lumbar поддршка перница за стол е направен од memory пена дека контурите на твоето тело да целна притисок поени.Голем назад поддршка перница додека возите или да работи долго време за да се избегне болка во грбот.Лесен и Издржливи : lumbar поддршка за автомобил со две прилагодливи ремени држи назад поддршка перница во место и да се спречи канцеларија стол перница од лизгање надолу, два советодавни ремени на назад перница направи backrest совршено се вклопува во секоја канцеларија стол, домашна канцеларија стол, игри стол, компјутер стол, фотелја, троседот, каучот, седиште за во автомобил, ЏИП, камион, инвалидска количка и регулируема облегалка седиште итн.Ергономски дизајн : Ортопедски дизајн поддржува подобро држење на телото со прилагодување на вашиот природен назад крива.Ова помага да се намали притисокот на ишијас храброст да се намали средината/ долниот дел на грбот, болка, напнатост во мускулите и им помага со ' рбетот усогласување, и целокупната стрес олеснување.Квалитетни материјали : Ова биро, стол назад поддршка перница е направен од чисто мемориска пена спакувани со отстранлив, перат, дише мрежа капак.Нашите стол назад поддршка перница поклопецот е машина за миење безбедно.Внимателен подароци : како внимателен подарок за Christams Дена, Нови Години, Родендени, денот на Вљубените, ден на Мајката , Таткото ден, Свадби, Graduations.испрати ја оваа биро, стол поддршка како подарок за вашата сакана!.Боја : Црна-2.

Основните својства

Додатоци на производот