.

.

tomtoc 15.6 Инчен Лаптоп Торба за 16-инчен MacBook Pro, Мулти-Функционални Лаптоп Гласник Торба Briefcase за 15-инчен MacBook Pro, Dell XPS 15, Површината Книга 3/2, Ultrabooks Chromebooks преносни компјут

tomtoc 15.6 Инчен Лаптоп Торба за 16-инчен MacBook Pro, Мулти-Функционални Лаптоп Гласник Торба Briefcase за 15-инчен MacBook Pro,

DEN 1329.60

Количина на стоки
Това е достапна

Компатибилност : Надворешни димензии-16.34" x 11.81" x 3.35"; Универзална вклопат за повеќето 15-15.6" лаптопи, 16-инчен Новиот Mac Book Pro 2021-2019 (A2485 A2141), 15-инчен Mac Book Pro, Dell XPS 15/17, 15-инчен Површината Книга 3/2, Новиот Razer Нож 15, Think Pad X1 Екстремни Генералот 2 (15") лаптоп, Ultrabooks, Chromebooks, преносни компјутери.Ултра Заштита : tomtoc лаптоп торба карактеристики заштитна баласт на дното на поединецот лаптоп оддел и ултра-дебело, но, сепак, лесен заштитна тапацир за да се обезбеди вашиот лаптоп ќе останат безбедни од капки, испакнатини, вдлабнатини, гребнатини и spills, како на автомобил airbag.Добро-организирано : главната преграда карактеристики лаптоп слот и таблет слот за до 11" i Pad Про со smart случај .Универзална вклопат за повеќето 15-15.6" лаптопи, 16-инчен Новиот Mac Book Pro A2485 A2141 (2019-2021), 15-инчен Mac Book Pro, Dell XPS 15, 15-инчен Површината Книга 3/2, Новиот Razer Нож 15, Think Pad X1 Екстремни Генералот 2 (15") лаптоп, 2020 Новиот Dell XPS 17 2021 Лаптоп, Ultrabooks, Chromebooks, Тетратки и др.Она што е во Кутијата:1 x 15.6-инчен Лаптоп Торба.

Основните својства

Додатоци на производот