.

.

10 Парчиња Четка за заби Глави со услужни Влакната за Холистички Чистење на Уста, Заби Замена Четка Глави Рефил

10 Парчиња Четка за заби Глави со услужни Влакната за Холистички Чистење на Уста, Заби Замена Четка Глави Рефил

DEN 89.52

Количина на стоки
Това е достапна

【Ефективни Заболување на Здравјето Подобри】Нашиот стандард четка за заби глави се докажани за да се намали гингивит многу подобро отколку прирачник четка за заби. 【10 Пакет Вклучува】10 Плакета Отстранување Замена глави.Нашите заби глави се направени во висока здравствена и стандардот на орална хигиена технологија. 【Потсетник Влакната】Сина потсетник влакната ќе исчезнат кога замена е потребно, обично три месеци. 【Побели Заби Со Редовно миење на забите】Дизајниран за оптимално чистење на забите и подобрување на здравјето на непцата.Миење на забите најмалку два пати на ден ќе ви помогне да се задржи biofilm од развој на забите, подобрување на природната белина на забите.Потсетник влакната Кога ќе дојде време да ја менувате вашата четка главата. 【Лесна Инсталација】Лесна инсталација Едноставна, Snap-на инсталација.

Основните својства

Додатоци на производот