.

.

Kraft Делукс Оригинални Cheddar Макарони и Сирење Вечера (14 oz Кутија)

Kraft Делукс Оригинални Cheddar Макарони и Сирење Вечера (14 oz Кутија)

DEN 523.20

Количина на стоки
Това е достапна

Еден 14 оз.кутија од Kraft Делукс Оригинални Cheddar Макарони и Сирење Вечера.Kraft Делукс Оригинални Cheddar Макарони и Сирење Вечера е брзо и лесно.Кутија вклучува лактот макарони тестенини и оригинални cheddar сирење сос направен со вистински сирење.Kraft Делукс mac и сирење не содржи вештачки вкусови и без вештачки бои.Нашите делукс заградени макарони и сирење е брза и лесна вечера.Една кутија го прави околу 4 порции.Сирење сос е индивидуално запечатени.SNAP & EBT право храна објект.Вкус Име : Оригиналниот | Големина : 14 Унца (Пакување од 1).

Основните својства

Додатоци на производот