.

.

3 Пчели & Мене Забава МАТИЧНИ Играчка Градење на Полнење | Метал Хеликоптер Erector Сет за Момчиња и Девојчиња на Возраст Од 8 Години и Нагоре | Образовни Роденден за Помл

3 Пчели & Мене Забава МАТИЧНИ Играчка Градење на Полнење | Метал Хеликоптер Erector Сет за Момчиња и Девојчиња на Возраст Од 8 Години

DEN 455.76

Количина на стоки
Това е достапна

СОВРШЕН ПОДАРОК ИЛИ РОДЕНДЕН ИГРАЧКИ во СОБАТА ЗА ПОМЛАД ГРАДИТЕЛИ - Започнете ја вашата малку инженер исклучување во ред со оваа МАТИЧНИ зграда на сет.Овој метал erector сет е одличен за деца и може да помогне да се обучуваат нивното градење на вештини рано.НУДИ ЧАСА НА АНГАЖИРАЊЕ ЗАБАВА - Вашите деца ќе падне во љубов со овој erector сет!Овој предизвик, но остварливо образовни изградба комплет ќе ги забавуваат вашите деца, за неколку часа.ИЗГРАДЕНА НА ПОСЛЕДНО - за материјали кои се вклучени во овој инженеринг комплет за момчињата и девојките се супер тешки и трајни, не мало и breakable како и со други модели.Вашите деца можат да уживаат во зграда и играјќи си со своите креации за долго време!.ЗАВРШИ ERECTOR SET - Овој објект во собата за 8yearold момчиња и девојки и постари деца има сето тоа.Сè што вашите деца треба да се изгради играчка хеликоптер е вклучена во овој комплет.Нема потреба да се купат дополнителни материјали или алатки.ЛЕСНО ДА се СЛЕДАТ ИНСТРУКЦИИТЕ, за - Децата на возраст од 8 години и ќе биде во можност да се разбере и да ги следат инструкциите кои се вклучени во овој сет.Дури и без ваше надзор, децата може да се изгради играчка хеликоптер сите на свој.

Основните својства

Додатоци на производот