.

.

Батеријата Клип, Одредување на Уред за 20V Батеријата за Милвоки.со Батерија 18V и Електрични Алатки, со Мали Димензии, Мала Големина, Лесен за Инсталација и Добри Перф

Батеријата Клип, Одредување на Уред за 20V Батеријата за Милвоки.со Батерија 18V и Електрични Алатки, со Мали Димензии, Мала Големина,

DEN 258.96

Количина на стоки
Това е достапна

【Предност】Оваа батерија 18v одредување на уред може да биде инсталиран на секој агол, наопаку или ставени под полицата.8 во Адаптерот на Батеријата : 18 V 20 V 54 V 60 V (1.Таа има едноставна инсталација.Оваа батерија клипот е многу лесен за употреба. 【Карактеристики】Оваа батерија носителот има мали димензии, која е лесно да се носат и продавница, лесен за употреба и со добри перформанси. Погоден за одредување 20 V батерии и електрични алатки, како и 18 V батерии и електрични алатки за Милвоки.

Основните својства

Додатоци на производот