.

.

RPS Мелодија До Полнење со Дистрибутер Капа и Роторот и Искра Plug Жици Mercruiser 3.0 L LX Заменува 811635Q2 816761Q14

RPS Мелодија До Полнење со Дистрибутер Капа и Роторот и Искра Plug Жици Mercruiser 3.0 L LX Заменува 811635Q2 816761Q14

DEN 959.28

Количина на стоки
Това е достапна

Капа, роторот и жици за Volvo Penta и Mercruiser 3.0 мотори, 1991 година и нагоре.Квалитетот 8мм жици, вклучува серпентина жица.Квалитетот месинг терминал капа.Dielectric маснотии се вклучува.Го заменува 811635 Q2 816761 Q14.

Основните својства

Додатоци на производот