.

.

Задните Триење Динамичен Компанија Кочница Тркала Цилиндар 375-46002

Задните Триење Динамичен Компанија Кочница Тркала Цилиндар 375-46002

DEN 241.44

Количина на стоки
Това е достапна

Натпревари ОЕМ спецификации за соодветна форма, одговара, а функција.Произведен да највисоките меѓународни контрола на квалитет стандарди за елиминирање на дефекти.Одлична покриеност на повеќето популарни странски и домашни апликации.Brand New - Бродови во 24 Часа. 365 Ден Гаранција.DFC е водечки производител и наградуван автомобилската сопирање.DFC одржува голем инвентар на кочница делови за сите домашни и странски возила апликации од 1930-Тековно.Други производи кои во својот производ линија вклучува кочница rotors, накладките, тапани, кочница чевли, хардвер колекции, и кочница сензори.

Основните својства

Додатоци на производот