.

.

Авион Фрлање 3Pack Летање Играчка: Роденден Gifts3 Пакет Авион Играчки 12.4, Проектил & Гумени Бендот

Авион Фрлање 3Pack Летање Играчка: Роденден Gifts3 Пакет Авион Играчки 12.4, Проектил & Гумени Бендот

DEN 743.76

Количина на стоки
Това е достапна

Забава додатоци : пена, авионот е опремен со пиштол проектил*1 и гумени бендот проектил*3.Децата' омилени игри е трка започне.Летање Авионот : Лет на растојание со пиштол пукал за 26~32ft, тркалата на авионот може да планирам низ воздухот со погон на пиштол фрлач, со гумени бендот за 65ft+, со рака фрла за 65ft+.Пена Авион : Направен од ЕП пена, тоа е лесен, влијание-отпорни, и не е лесно да се деформирани.По тестирање, дури и ако пена едрилица хитови на децата при слетување, пена материјал едрилица авион ќе не ги боли.Светла за Авион : LED светло авиони ќе емитираат црвени и сини светла во лет, деца секогаш сакаат да се бркаат работи кои светат во текот на ноќта, како блескав пена едрилица.(без батерии треба да бидат инсталирани).Најдобар Подарок за Децата : Тоа ќе биде одлична идеја да им даде на вашите деца авион започне комплет како подарок, на денот на Благодарноста, Божиќ, роденденот, или партија.Ова е совршен отворено играчка за авион љубовници.

Основните својства

Додатоци на производот