.

.

Infantino Прегратка и Затегнување Музички Бубачка

Infantino Прегратка и Затегнување Музички Бубачка

DEN 309.12

Количина на стоки
Това е достапна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Повлечете надолу за забава музика, движење и активности.Игра музика за 90 секунди како оваа huggable грешка полека се движи назад-горе.Вклучува 2 clacker прстени, ѕиркаат n' види во огледало и knotty нозе.BPA Free.Возраст одделение 0m+.Повлечете надолу за музика и движење.Вклучува clacker прстени и ѕиркаат-a-boo огледало.Придава на колички и седиштата во автомобил, или совршен за подот време игра.BPA free.Боја : Мулти.

Основните својства

Додатоци на производот