.

.

Недовршениот Парчиња Дрво,Panamela 40 Компјутери 2.4-2.8 Инчи Дрво Украси за Занаети,со Око Завртка за Занает Материјали & Материјали, Персоналните Селски DIY Украси,Свадба ?

Недовршениот Парчиња Дрво,Panamela 40 Компјутери 2.4-2.8 Инчи Дрво Украси за Занаети,со Око Завртка за Занает Материјали & Материјали,

DEN 431.76

Количина на стоки
Това е достапна

????Персоналните Дрво Парче Украси : Овие парчиња дрво се погодни за правење симпатична Божиќ занаети, свадба декорации, coasters за дрвена маса,итн.Овие се одлични персоналните додатоци за декорација или подарок кутии. ????DIY Дрвен Декор : Малку дрвени тркала може да создаде неограничен имагинација!Ја користите вашата сопствена фантазија и креативност да се подготви diy на овие недовршени празно украси со маркер пенкала за да ја направите вашата персонализирана Божиќ занает материјали, круг дрво дискови за занаети, родител-дете страна paintingand и други дрвени украси. ????Пакетот Вклучува : 40 компјутери 2.4-2.8 инчи природни борови дрвени украси со кората, секој сет содржи 33 нога јута јаже.Секое дрво парче накит е опремен со око завртка, која може да се покаже на интегритетот на вашата креација повеќе целосно, и дебелината на 0.39 инчи можат подобро да се спречи дрво чип од пукање. ????Природната Убавина : Чиста природна борови дрва кругови има јасна годишен прстен на моделот, и секој е различен.Природните феномени како што се дрво јазли или кората фрагменти се направи дрво, парчиња повеќе уметнички. ❤Определба : Ако не сте целосно задоволни од било која причина.ве молиме ги споделите со нас.и ние ќе ви обезбеди со целосна наплата или замена.Големина : 2.4-2.8 Инчи.

Основните својства

Додатоци на производот