.

.

F Fityle Брада Раст Мустаќи Педалот за гас Серум - Брада Раст на Нафта за Мажи - Лицето Коса Задебелување на средството за смекнување на косата Подобрувач

F Fityle Брада Раст Мустаќи Педалот за гас Серум - Брада Раст на Нафта за Мажи - Лицето Коса Задебелување на средството за смекнување

DEN 359.76

Количина на стоки
Това е достапна

* Може да се подготви линии на вашата брада како ви се допаѓа. * Направени од добар квалитет природен материјал, безбедно да се користи.Совршен подарок за вашиот дечко.Спецификација : - Состојка : Angelica екстракт, видов palmetto, масло од чајно дрво, итн.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.* Да се промовира нормален раст на косата, фоликулите на косата, да ги подобрат симптомите на неможноста да се направи косата да стане густа и долго.

Основните својства

Додатоци на производот