.

.

Прозорец Регулаторот W/Моторот Пред Лево Возачот Страна за 2002-2006 Кадилак Escalade, 2002-06 Chevrolet Лавина/Приградски 1500 2500, 2001-06, Chevrolet Silverado/GMC Сиера/Yukon XL 1500 2500 3500 HD

Прозорец Регулаторот W/Моторот Пред Лево Возачот Страна за 2002-2006 Кадилак Escalade, 2002-06 Chevrolet Лавина/Приградски 1500 2500,

DEN 1127.52

Количина на стоки
Това е достапна

【Компатибилен】Овој Прозорец Регулаторот Моторни Компатибилен со 2000 година, Chevrolet Тахо/GMC Yukon, 2002-2006 Кадилак Escalade/Кадилак Escalade ЛОК, 2003-2006 Кадилак Escalade ESV, 2002-2006 Chevrolet Лавина 1500 2500, 1999-2006, Chevrolet Silverado 1500, 2001-2006 Chevrolet Silverado 1500 HD, 2007 Chevrolet Silverado 1500 Класичен 1500 HD Класичен, 1999-2004 Chevrolet Silverado 2500, 2001-2006 Chevrolet Silverado 2500 3500 HD, 2007 Chevrolet Silverado 2500 3500 HD Класичен. 【Го замени Дел Број】15077853, 15095843, 15101785, 15755431, 15765393, 19120846, 19179943, 20914717, 20945138, 11 A16, 1552-1739 L, 52100, 52400, 660198, 741644, 82-178 AR, 82123, SK741644, WL41644,WPR0509 LM, WR51000. Се вклопува од 2000 до 2006 година, Chevrolet Приградски 1500 2500, 2001-2006 Chevrolet Тахо, 1999-2006 GMC Сиера 1500, 2007 GMC Сиера 1500 Класичен 1500 HD Класичен, 2001-2006 GMC Сиера 1500 HD, 1999-2004 GMC Сиера 2500, 2001-2006 GMC Сиера 2500 3500 HD, 2007 GMC Сиера 2500 HD Класичен 3500 Класичен. 【Поставеност на Возило】Пред Лево Возачот Страна.Едноставна Електричниот Приклучок во Собранието - Без жица спојување е потребно. 【Висок квалитет】Изработени од високо квалитетни, трајни материјал за подолг живот,ги задоволуваат или надминуваат вашите возила барања за fitment, структурни конфигурација, сила, и вртежен момент. 【Белешки】12 Месеци Гаранција.Ве молиме Проверете ги Fitment Детали или Употреба на Левата Врвот-Година/Направат/Модел паѓачкото Бар и Меѓусебно Дел Броеви.Пред Купување за да Бидете Сигурни дека овој Делови ќе Одговара на вашето Возило.Стил : Пред Лево Возачот Страна.

Основните својства

Додатоци на производот