.

.

ArtCreativity 4.75 Инчен Метал Kazoo - Сет од 3 - Забавна Потпевнува Музички Инструмент за Деца и Возрасни - Трајни Музички Играчки - Кул Роденден Услуги, Партија Noisemakers Материја?

ArtCreativity 4.75 Инчен Метал Kazoo - Сет од 3 - Забавна Потпевнува Музички Инструмент за Деца и Возрасни - Трајни Музички Играчки

DEN 1171.20

Количина на стоки
Това е достапна

КУЛ ПАРТИЈА УСЛУГИ : во Потрага по уникатен роденден на услуги за деца или возрасни?Овие метални kazoos се гарантирано да направи секој ден.Само место на поголеми крајот на вашата уста, потпевнувам далеку, и да уживате во музиката. - Направени со користење на високо-квалитетни, трајни метал.Еве зошто ќе ви се допаднат оваа kazoo постави : - Доаѓа во пакување од 3 да ви даде голема вредност.Сад ги извади и да се пополни секоја соба со среќни лица и забава музика.НАПРАВИ НЕКОИ МУЗИКА : Заличи вашиот ден или liven до тоа лице со издржување на насмевка предизвика мелодија!Оваа група доаѓа со 3 метал kazoos дека и двете деца и возрасни ќе љубов. - Индивидуално спакувани во печатена кутии за лесно kinki.Да ги користите како партија noisemakers, рака на нив и надвор како партија услуги, или да ги направи дел од тоа претстојните отворено авантура и да се обезбеди секој момент е како радосен како што може да биде.Лесно Да се Игра убавината на kazoo?Секој може да стане господар на тоа играње во само неколку минути!Нема музичка теорија е потребно; тешко било пракса е потребно. - Секој kazoo мерки 4.Само место на поголеми крајот на вашата уста, потпевнувам далеку на вашите омилени песни, и да се создаде whimsical музика без никакви проблеми.Можете да се разликуваат обемот и висината на песни ќе се произведуваат со едноставно tweaking вашиот потпевнувам.КУПИ РИЗИК : Ние целосно стоиме зад нашите производи со најдобар задоволство и 100% пари гаранција за враќање.Кликнете "Додај во Кошничката' сега за да добиете потпевнува забава започна ризик-бесплатно!.Оди напред, имаат експлозијата без какви било да се расправаме.

Основните својства

Додатоци на производот